Wypełnianie ankiet za kasęCzy słyszeliście o wypełnianiu ankiet za pieniądze lub bony podarunkowe ?

Od jakiegoś czasu poza zabawą w testowanie produktów 
(jeśli jesteś zainteresowany kliknij w słowo "testowanie"), zajęłam się wypełnianiem ankiet. Ciekawa jestem ile można na tym zarobić i jak się to ma do rzeczywistego wypłacania.

Aktualnie testuje dwie strony:


Rejestracja jak i samo wypełnianie ankiet na tych stronach jest łatwe i jak na razie przyjemne.  Konta na portalach posiadam od 2 tygodni a już zarabiam :) zwłaszcza na drugiej pozycji.

Jestem ciekawa jakie jest wasze zdanie na temat płatnych ankiet, a może chcecie się podzielić sprawdzonymi stronami ? Piszcie :) chętnie przetestuję, a was zapraszam pod podane linki i rejestracje :) 

Niedługo zdam relację z testów i ankiet :) tak w międzyczasie gotowania :)Share:

9 komentarze

 1. Kiedyś na blogu pisałam, ale o innych stronach :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Też wieczorami zajmuję się wypełnianiem ankiet, mam kilka sprawdzonych serwisów, w niektórych dodatkowo można się czasami załapać na testowanie w zamian za wypełnienie ankiety z opinią, albo do społeczności, w której trzeba aktywnie się udzielać (ostatnio w ten sposób zarobiłam 250 zł w bonach do Tesco).

  Opinie.pl znam, miałam już kilkanaście wypłat przez Billon, a ten drugi serwis jest mi obcy, ale może zerknę.

  Takie wypełnianie ankiet jest dobre dla osób, które nie mają wieczorem zajęcia, bo zarobek to raczej marny, ale zawsze jakieś parę dodatkowych groszy na przyjemności.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ciekawy pomysł, już kiedyś obiło mi się to uszy jednak nigdy nie zainteresowałam się bardziej tematem. Zawsze kilka dodatkowych gorszy się przyda :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Hm, brzmi super. Nie ma tam żadnego haczyka?

  OdpowiedzUsuń
 5. Witaj. Wypełnianiem płatnych ankiet zajmuję się od kilku lat. Nie traktuje tego jako wielkie źródło pieniędzy, lecz od czasu do czasu wpada kilka złotych, które mogę przeznaczyć na ubrania lub kosmetyki. Udział w takich panela, oparty jest na rzetelności i ciepliwości :) Więcej o najbardziej dochodowych panela możesz przeczytać na moim blogu: http://testujacymichal.blogspot.com/search/label/panele%20badawcze Pozdrawiam serdeczenie, Michał :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Również wypełniam ankiety, najważniejsze być systematycznym, a wtedy co miesiąc można na tym zyskać troche dodatkowych pieniędzy. Prowadzę o tym blog jeśli pozwolisz zostawię tu swój adres http://cozrobicbydorobic.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Słyszałem kiedyś że na ankietach można zarobić dobre pieniądze.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za komentarz :)