Tetley: Wyciśnij i Smakuj - recenzja nowych trzech smaków Zapraszam was do zasmakowania nowego Tetleya, wyciśnij i smakuj

Miałam ogromną przyjemność zapoznać się z nowymi kolejnymi smakami herbaty Tetley

Każda paczka zawiera aż 20 torebek herbaty, która rozpieszcza nas intensywnym smakiem i aromatem,a do tego jest łatwa do użycia.

Oto nowe smaki:

Malina  & Granat:

Jagoda & Acai

Żurawina & Trawa CytrynowaPoza trzema nowymi smakami firma oferuje nam kolejne dwa wyjątkowe smaki (, o których można przeczytać pod linkiem). A  dodatkowo to wszystko znajduje się w bardzo wygodnych torebkach, które używamy z czystą przyjemnością. Na ilustracji poniżej dokładnie można zapoznać się z tym cudem! Zazwyczaj musiałam używać łyżeczki aby wycisnąć torebkę do końca, a teraz? Teraz rozrywam papierek i ciągnę każdą część w inną stronę mając dosłownie czyste ręce!
Zaparzanie herbaty staje się dla nas tylko i wyłącznie czystą przyjemnością!!Jeżeli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej wejdźcie koniecznie na stronę herbat TetleyPolecam wszystkim sięgnąć po jeden z nowych pięciu smaków herbat Tetley !! Herbata jest cudowna i pięknie pachnie ale o tym powinniście się przekonać sami :)

Share:

4 komentarze

  1. Uwielbiam herbaty, ale tej jeszcze nie miałam okazji wypróbować ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. herbaty kocham , ale wolę sypan wiem wtedy co piję , takich jeszcze nie próbowałam

    OdpowiedzUsuń
  3. Nie przepadam za owocowymi herbatkami, ale czarne aromatyczne uwielbiam.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za komentarz :)